O ZeroWater

Pić wodę zdrowo i w zgodzie z naturą – oto nasza misja. Wierzymy, że woda to podstawa zdrowia. W końcu my sami składamy się z niej w co najmniej 70%. Mamy nadzieję, że dzięki temu, że czysta woda pitna będzie dostępna dla każdego, przyczynimy się do budowy lepszego świata.

W ZeroWater sprzedajemy filtry służące do filtrowania wody. Nasze produkty zostały wykonane w taki sposób, aby zapewnić uzyskanie wody wolnej od zanieczyszczeń. Filtr usuwa aż 99% rozpuszczonych substancji stałych – prawie 50% więcej niż filtry konkurencyjnych marek. Dlatego gwarantujemy najlepszą jakość wody w każdym miejscu. Nasze filtry doskonale sprawdzają się w domu, w biurze, a nawet w podróży.

Filtracja pozwala uzyskać zdrową wodę i poznać jej najczystszy możliwy smak. Nie bez powodu sommelierzy herbaty i bariści chętnie używają filtrów ZeroWater. Odfiltrowując wszystkie szkodliwe substancje, można zacząć delektować się najlepszymi smakami każdego napoju.

5-stopniowa filtracja jonowymienna ZeroWater sprawia, że woda jest wolna od szkodliwych substancji i wspaniale smakuje. Woda przepływająca przez filtr przechodzi przez pięć różnych sekcji, które usuwają widoczne ciała stałe, związki nieorganiczne i zanieczyszczenia znajdujące się w wodzie z kranu.