Jak działa filtr wody ZeroWater?

Chcesz, aby Twoja woda pitna była możliwe jak najczystsza? Rozwiązaniem jest filtr ZeroWater. Filtr usuwa z wody wszystkie rozpuszczone w niej substancje, pozostawiając ją wolną od zanieczyszczeń. Standardowe, dobrze znane filtry 2- lub 4-stopniowe usuwają z wody jedynie część środków powierzchniowo czynnych. Dzięki filtrowi 5-stopniowemu proces filtracji jest o wiele bardziej skuteczny! ZeroWater jest również jedynym filtrem, który skutecznie odfiltrowuje z wody chrom, ołów, a nawet PFAS.

Po odfiltrowaniu wszystkich rozpuszczonych substancji otrzymany roztwór to wyłącznie czysta woda. Jest to możliwe wyłącznie dzięki specjalnemu 5-stopniowemu filtrowi ZeroWater – inne filtry nie radzą sobie tak dobrze z odfiltrowaniem niechcianych substancji. Nasz filtr składa się z takich elementów jak:

1. Filtr wstępny
Filtruje drobne cząstki i osady.

2. Rozdzielacz piany
Równomiernie rozprowadza wodę na filtrze, zapewniając bardziej efektywne użytkowanie i optymalną wydajność filtra.

3. Węgiel aktywny i stop redukujący utlenianie
Filtruje różne zanieczyszczenia, szczególnie dobrze radząc sobie z substancjami organicznymi. Redukuje również chlor i inne metale ciężkie oraz zapobiega powstawaniu pleśni.

4. Wymiennik jonowy
Wymiennik jonów ujemnych i dodatnich, usuwa obce jony z cząsteczek wody i przywraca je w stanie czystym.

5. Bardzo drobne sito i włókninowe warstwy membranowe
Usuwa bardzo drobne cząsteczki.

Tutaj możesz przeczytać dokładnie, jak działa cały proces.

Filtr ZeroWater ma wlot (wejście) i wylot (wyjście). Proces filtrowania wody odbywa się pomiędzy nimi w kilku wyraźnych etapach, które można łatwo od siebie oddzielić. Im lepszy filtr, tym czystsza woda, która ostatecznie wypływa przez wylot filtra. Po usunięciu wszystkich rozpuszczonych substancji pozostaje tylko czysta woda. Jest to możliwe dzięki specjalnemu 5-stopniowemu filtrowi ZeroWater, który składa się z pięciu różnych części.