Jaki jest najlepszy sposób filtrowania wody?

Jaki jest najlepszy sposób filtrowania wody?

Wiele osób korzysta już z prostego dzbanka filtrującego z filtrem węglowym. W systemach z filtrem węglowym wartość TDS (całkowita zawartość substancji rozpuszczonych w wodzie) spada do wartości około 90.

Jak działa filtr wody?

Filtrując wszystkie rozpuszczone w wodzie substancje, otrzymasz w efekcie czystą wodę. Jest to możliwe tylko dzięki specjalnemu, 5-stopniowemu filtrowi ZeroWater – nie jest to możliwe w innych systemach. Nasz filtr obejmuje:

Jak działa filtr wody?

Filtrując wszystkie rozpuszczone w wodzie substancje, otrzymasz w efekcie czystą wodę. Jest to możliwe tylko dzięki specjalnemu, 5-stopniowemu filtrowi ZeroWater – nie jest to możliwe w innych systemach. Nasz filtr obejmuje:

Filtruje drobne cząstki i osad.

Równomiernie rozprowadza wodę po filtrze, zapewniając bardziej wydajne użytkowanie i optymalną wydajność filtrowania.

Filtruje różne zanieczyszczenia, działa szczególnie dobrze na substancje organiczne. Zmniejsza również chlor i inne metale ciężkie oraz zapobiega tworzeniu się pleśni.

Wymiennik jonów ujemnych i dodatnich usuwa obce jony z cząsteczek wody i zwraca je w stanie czystym.

Mniejszy wpływ na środowisko naturalne

Wiele osób szuka mniej zanieczyszczonej wody i często kończy się to zakupem wody butelkowanej. Zakup takiej wody przyczynia się między innymi do powstawania odpadów z tworzyw sztucznych (butelki) w naszych oceanach.

Z ZeroWater jest wręcz przeciwnie. Nie musisz już nosić ze sobą wody butelkowanej, a przy średnim TDS filtr to więcej niż 100 plastikowych butelek.

Aby jeszcze lepiej dbać o przyrodę, ZeroWater-EU wprowadza teraz również program zbierania filtrów. Spodziewamy się, że całą procedurę będziemy mogli uruchomić pod koniec 2019 r.

Optymalnie oczyszczona woda dzięki ZeroWater

Optymalnie oczyszczona woda
dzięki ZeroWater

Filtr ZeroWater jest najlepiej przetestowanym filtrem, jedynym, który podnosi wartość TDS (suma substancji rozpuszczonych) do 0. Niezależne testy wykazały również, że nasz filtr między innymi odfiltrowuje w 100% glifosat z wody. Filtrowana woda nie tylko lepiej smakuje, ale także zawiera znacznie mniej szkodliwych substancji!

Jakie substancje odfiltrowuje filtr ZeroWaterz wody?

ZeroWater odfiltrowuje wiele różnych substancji z wody. Nie tylko wapno – jak wiele filtrów węglowych – ale także substancje takie jak fluor, chlor, ołów czy glifosat.

Dwóch badaczy przeprowadziło nawet test dla różnych filtrów oraz tego, jak dobrze filtrują ten glifosat z wody. Na filmie widać wynik i wygląda na to, że ZeroWater jest jedynym filtrem, który w 100% usuwa glifosat.

Jaki substancje są odfiltrowywane przez ZeroWater z wody?

ZeroWater odfiltrowuje z wody wiele różnych substancji. Nie tylko wapno – jak wiele filtrów węglowych – ale również substancje takie jak fluor, chlor, ołów czy glifosat.

Dwóch badaczy przeprowadziło nawet test dla różnych filtrów oraz tego, jak dobrze odfiltrowują glifosat z wody. Na filmie widać wynik i wygląda na to, że ZeroWater jest jedynym filtrem, który usuwa glifosat w 100%.

W czym jeszcze ZeroWater jest dobry?

Właściwie przefiltrowana woda nadaje się doskonale do przygotowania pysznej herbaty lub kawy. Wynika to z faktu, że w wodzie nie ma już żadnych substancji, które mogłyby zakłócić smak – pozostały tylko czyste aromaty.

Czy na swojej herbacie lub pęcherzykach powietrza zaobserwowałeś kiedyś tłustą błoną? To dlatego, że w Twojej wodzie jest zbyt wiele zanieczyszczeń

Jeśli odfiltrujesz z wody te substancje (z których kilka jest również bardzo niezdrowych, np. ołów), ziemisty posmak i zapach znikną, a w ich miejsce pojawi się prawdziwy smak gorącego napoju.

Jaka jest Twoja wartość TDS?

Daj nam znać i otrzymaj €5 zniżki!

Żywotność filtra wody zależy od wartości TDS wody niefiltrowanej. Możesz zmierzyć wartość rozpuszczonych cząstek stałych za pomocą miernika TDS. Ta wartość jest wszędzie inna, jak widać na mapie.

Mapa pokazuje wartości odczytów TDS wielu zadowolonych posiadaczy ZeroWater. Chcesz przesłać nam swój odczyt? Zrób to za pomocą formularza kontaktowego i otrzymaj kupon zniżkowy w wysokości 5 €.