Tylko dzięki ZeroWater możesz
poczuć prawdziwy smak herbaty.

Tylko dzięki ZeroWater możesz
poczuć prawdziwy smak herbaty.

Nie tylko filtr do wody

Unikalny, 5-stopniowy filtr zapewnia uzyskanie pysznej i czystej wody. Filtr usuwa nie mniej niż 99% rozpuszczonych ciał stałych: to prawie 50% więcej niż filtr konkurencyjnych marek.

To jest powód, dla którego miłośnicy herbaty – oraz znani sommelierzy herbaty – wolą używać ZeroWater. ZeroWater oddaje prawdziwy smak Twojej herbaty.

Optymalnie oczyszczona woda dzięki ZeroWater

Filtr ZeroWater jest najlepiej przetestowanym filtrem – jedynym, który podnosi wartość TDS (całkowite rozpuszczone substancje) do 0. Niezależne testy wykazały również, że nasz filtr odfiltrowuje glifosat z wody w 100%. Filtrowana woda nie tylko lepiej smakuje, ale także zawiera znacznie mniej szkodliwych substancji!

Pyszna kawa z ZeroWater

Smak kawy jest również bardziej intensywny, gdy używasz wody oczyszczonej przez filtr ZeroWater. W ten sposób usuwasz substancje wpływające na smak. Za pomocą dostarczonego miernika TDS możesz łatwo zmierzyć wynik filtrowania samodzielnie.

Lubisz kawę? Dlaczego by więc nie zrobić jej z oczyszczonej wody i zasmakować różnicy?

Jaka jest Twoja wartość TDS?

Daj nam znać i otrzymaj €5 zniżki!

Żywotność filtra wody zależy od wartości TDS wody niefiltrowanej. Możesz zmierzyć wartość rozpuszczonych cząstek stałych za pomocą miernika TDS. Ta wartość jest wszędzie inna, jak widać na mapie.

Mapa pokazuje wartości odczytów TDS wielu zadowolonych posiadaczy ZeroWater. Chcesz przesłać nam swój odczyt? Zrób to za pomocą formularza kontaktowego i otrzymaj kupon zniżkowy w wysokości 5 €.